Gdzie kupić jagnięcinę

Walory smakowe jagnięciny brytyjskiej już od dawna doceniają smakosze z całego świata. Delikatne sprężyste włókna, soczystość oraz niepowtarzalny aromat to zasługa wielowiekowej tradycji oraz hodowli opartej na naturalnych metodach, z której słyną Brytyjczycy. Owce wypasają się na Wyspach na zielonych pastwiskach, a podstawą ich diety jest rosnąca na łąkach trawa. Brytyjska jagnięcina swój smak oraz właściwości zawdzięcza także specyficznemu wyspiarskiemu klimatowi, który sprzyja hodowli zwierząt. Mięso jagniąt jest chude, a jednocześnie bogate w odżywcze kwasy tłuszczowe omega-3 oraz antyoksydanty.

Polscy miłośnicy dobrego jedzenia oraz poszukiwacze wyjątkowych doznań kulinarnych już od dłuższego czasu mogą rozkoszować się smakiem brytyjskiej jagnięciny. W odróżnieniu od innych dystrybutorów, sprowadzane przez nas mięso nie jest mrożone. Dzięki temu, że jest pakowane próżniowo zachowuje świeżość i nie traci swojego unikatowego smaku.

Kupno kruchej jagnięciny z brytyjskim rodowodem jest dzisiaj całkiem proste. Dzięki naszym staraniom oraz nawiązywaniu kontaktów handlowych delikatne mięso premium znajduje się na półkach wielu sklepów, w tym popularnych dyskontów. Gdzie konkretnie można ją kupić? Praktyczny przewodnik po sklepach, w których zakupicie Państwo jagnięcinę znajdziecie przeglądając naszą mapkę. Żeby zakupić mięso w najdogodniejszym miejscu wystarczy wpisać konkretną lokalizację w okienko wyszukiwarki.

*Brytyjska jagnięcina jest dostępna w ciągłej sprzedaży w sklepach frisco.pl, a także w supermarketach Carrefour i Lidl.