Kategorie: Bez kategorii Tagi:

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w sklepach sieci Carrefour pojawia się specjalna edycja opakowań świeżej brytyjskiej jagnięciny z przepisami wybranymi przez Kevina Aistona – najprawdopodobniej najbardziej znanego Anglika w Polsce :-). Kevin powrócił do swojego wyuczonego zawodu i jest teraz pełnokrwistym szefem kuchni. Bardzo ceni wyjątkowo łagodny smak brytyjskiej jagnięciny i jej walory odżywcze. Pieczeń jagnięca […]

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w sklepach sieci Carrefour pojawia się specjalna edycja opakowań świeżej brytyjskiej jagnięciny z przepisami wybranymi przez Kevina Aistona – najprawdopodobniej najbardziej znanego Anglika w Polsce :-). Kevin powrócił do swojego wyuczonego zawodu i jest teraz pełnokrwistym szefem kuchni. Bardzo ceni wyjątkowo łagodny smak brytyjskiej jagnięciny i jej walory odżywcze. Pieczeń jagnięca to obowiązkowe danie na każdym brytyjskim stole w niedzielę wielkanocną. Teraz również i my Polacy, możemy spróbować jak smakuje to niesłychanie delikatne i zdrowe mięso.

Smacznego!

PS Kevina „w akcji” będziemy mogli zobaczyć już 27 kwietnia 2019 roku w TVP w kolejnej odsłonie znanego programu „Europa da się lubić”.