Kategorie: Wydarzenia Tagi:

Tylko do 18 września na frisco.pl świeża brytyjska jagnięcina jest dostępna w niższej cenie, a za zakup dwóch opakowań otrzymają Państwo wyjątkowy brytyjski sos do mięs za 1 grosz. Wśród wielu smaków sosów, również miętowy! Promocja świeżej brytyjskiej jagnięciny we frisco.pl jest elementem kampanii wprowadzającej to wyjątkowe mięso na polski rynek. Wielka Brytania jest jej […]

Tylko do 18 września na frisco.pl świeża brytyjska jagnięcina jest dostępna w niższej cenie, a za zakup dwóch opakowań otrzymają Państwo wyjątkowy brytyjski sos do mięs za 1 grosz. Wśród wielu smaków sosów, również miętowy!

Promocja świeżej brytyjskiej jagnięciny we frisco.pl jest elementem kampanii wprowadzającej to wyjątkowe mięso na polski rynek. Wielka Brytania jest jej piątym producentem i trzecim eksporterem jagnięciny na świecie.

Dlaczego brytyjska jagnięcina jest wyjątkowa? Po pierwsze, wielowiekowa tradycja: owce hoduje się na Wyspach od ponad 3 000 lat. Po drugie, wilgotny i łagodny morski klimat: dzięki częstym opadom pastwiska przez większą część roku pokryte są zieloną soczystą trawą, zapewniając owcom obfitość naturalnego pokarmu. Po trzecie, genetyka: na Wyspach wyhodowano ponad 100 różnych ras owiec, które odpowiadają na różne potrzeby hodowców i konsumentów.

Świeża brytyjska jagnięcina to delikatny smak i wyjątkowe walory odżywcze. Przekonali się już o tym czołowi polscy szefowie kuchni – teraz przyszedł czas na polskich konsumentów!

Oryginalne przepisy na pieczeń jagnięcą znajdą Państwo na www.brytyjskiesmaki.pl

Smacznego!